Lawenda to mój bzik.

Pierwsze pole powstało w 2018 roku, drugie w 2021. Obecnie w całym Lawendowym Zakątku Machowino rośnie 2300 krzewów lawendy. Moje marzenie pomógł mi zrealizować mój Mąż, pomagało mnóstwo dobrych ludzi. Dzisiaj organizuję warsztaty dla kobiet, które mają na celu uwieńczenie kobiecości, są też o tym, jak to jest kobietą być w dzisiejszych czasach, warsztaty wytwarzania kul musujących do kąpieli, warsztaty mydlarskie, wytwarzania świec i inne.

Zapoczątkowałam Cykl Muzyka i Lawenda, podczas którego do lawendy grają i śpiewają zaproszeni artyści, a goście przyjeżdżają z własnymi kocykami, koszykami piknikowymi. Robię rzeczy, o których nigdy wcześniej nie myślałam. Lawenda wyzwoliła moją kreatywność, ale też dała lawendowe szczęście, którym chcę się z Wami dzielić.

Goście, którzy zamieszkają w domkach lawendowych mogą uczestniczyć w organizowanych warsztatach i dniach muzycznych. Mogą też towarzyszyć mi w wytwarzaniu produktów lawendowych. Będziemy robić bukiety, pleść wianki. Będzie się działo, codziennie jest coś do robienia.