1. Prosimy o  wcześniejszą rezerwację terminu i pokoju telefonicznie lub mailowo
 2. Aby potwierdzić wstępną rezerwację należy wpłacić zadatek: w wypadku pobytu dłuższego niż 5 dni 30% kosztu noclegów, w wypadku pobytu krótszego niż 5 dni 50% kosztu noclegów.
 3. Pozostałą część należność za pobyt pobieramy  w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji domku.
 4. Nie obsługujemy kart płatniczych ani debetowych. 
 5. Płatność można dokonać gotówką lub przelewem internetowym. 
 6. W przypadku wcześniejszego wyjazdu, niż w rezerwo­wanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.
 7. Zadatek jest zwracany w całości w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z naszej winy.
 8. W wypadku odwołania rezerwacji przez Gościa nie później niż 14 dni przed przyjazdem możliwa jest zamiana terminu na inny w bieżącym sezonie, o ile będzie dostępny. W każdym innym wypadku zadatek przepada w całości.
 9. Doba hotelowa trwa od godziny 15.00 w dniu przyjazdu do godziny 11.00 w dniu wyjazdu. Oczywiście możliwy jest wcześniejszy przyjazd i późniejszy wyjazd, wszystko oprócz pokoju będzie dla Państwa dostępne.
 10. Ilość osób zajmujących pokój nie może być większa niż ustalona podczas rezerwacji. Osoby odwiedzające naszych Gości proszone są o opuszczenie obiektu do godziny 22.30.
 11. Prosimy o zachowanie ciszy  w godzinach od 22.00 do 8.00.
 12. Zakaz palenia we wszystkich budynkach!
 13. Przed wyjściem z pokoju prosimy o wyłączanie światła i wszelkich urządzeń elektrycznych.
 14. Prosimy o zamykanie swoich pokoi na klucz – nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawione rzeczy na terenie Lawendowego Zakątka
 15. Goście odpowiadają materialnie za wszelkie uszkodzenia oraz zniszczenia powstałe z ich winy lub z winy ich podpopiecznych.
 16. Parking jest bezpłatny oraz niestrzeżony, ale na noc jest zamykana brama na posesję.
 17. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy w nich znajdujące się.
 18. Goście mogą przebywać na polu lawendowym po zaakceptowaniu jego regulaminu.
 19. W każdym pokoju i w budynku głównym są gaśnice. 
 20. Prosimy o zapoznanie się z instrukcją obsługi Państwa  gaśnicy. Instrukcja znajduje się na urządzeniu.
 21. Na terenie Lawendowego Zakątka ogniska można palić tylko w wyznaczonych i specjalnie do tego przygotowanych miejscach. Prosimy zachować ostrożność podczas palenia ognia.
 22. Budynek główny jest dostępny dla Państwa do północy. Tu znajduje się duża biblioteka muzyki i filmów. Całość jest dostępna dla naszych Gości.  Z książek w biblioteczce można korzystać na miejscu lub zabrać je do pokoju.  Bardzo prosimy o odniesienie książek na miejsce przed wyjazdem. W budynku jest nagłośnienie oraz rzutnik do filmów. Można dowolnie korzystać ze sprzętu audio i wideo zgodnie z własnym uznaniem pod warunkiem, że nie będzie to przeszkadzało pozostałym osobom.
 23. Obecnie nie przygotowujemy posiłków- polecimy dobre miejscówki dla koneserów pysznego jedzenia. Nasze domki są wyposażone we wszystkie niezbędne naczynia i urządzenia do samodzielnego przygotowania posiłku, a już niedługo zaprosimy Was do naszej restauracji. U nas można zakupić świeże jajka.
 24. Pod żadnym pozorem prosimy nie podchodzić do paneli słonecznych mieszczących się na terenie posesji. Zabrania się dotykania, regulowania urządzeń sterujących
 25. Pobieramy w dniu przyjazdu 500 zł kaucji, którą zwracamy w dniu wyjazdu.